Tootmine

  KESKKONDA SÄÄSTEV TOOTMINE

  Sandla Puidu tootmist iseloomustab keskkonnasõbralikkus, kuna puitmaja valmimisel ei teki kahjulikke jäätmeid ning protsesside pidev täiustamine kuulub meie igapäevase töö hulka. Sandla Puidu meeskond hindab tervislikku ja jätkusuutlikku elukeskkonda. Kõik tekkinud puidujäägid kasutatakse ära, kas tootmishoonete kütmiseks või puitbriketi tootmiseks.
  Puit loodusliku ja taastuva ressursina, loob eelduse materjali olemasoluks ka tulevastele põlvkondadele. Puitmaja tootmiseks kasutatav tooraine on põhjamaine okaspuu, mis pärineb hästimajandatud metsast ning mida tõestab FSC® C130811 sertifikaat.

   

  SEADMED

  AUER_BL100APuidutöötlemiskeskus Auer
  Täisautomaatne puidutöötlemispink Auer BL100A võimaldab erinevate palgiprofiilide paindlikku tootmist. Juhtprogrammi suutlikkus optimeerida tagab kulusäästlikuma materjali kasutuse.
  Maja projektid disainitakse CAD programmidega ja saadetakse elektrooniliselt seadme juhtarvutisse.
  Seade lõikab mõõtu kõik puitmaja seinadetailid ning teeb neile vajalikud sisselõiked. Iga valmisdetail saab nummerdatud, mis võimaldab lihtsa ja kiire püstituse ehitusplatsil.
  Powermat_2400Höövel Weinig Powermat 2400
  Enamus kasutatavatest puitmaterjalidest hööveldatakse Sandla Puidus kohapeal, mistõttu suudame klientidele pakkuda paremat kvaliteeti ja olla paindlikumad.
  Seadme 8 spindlit tagavad maja detailidele kvaliteetse pealispinna. Sõltuvalt ristlõikest on höövli jõudluseks kuni 60 jm minutis ehk kuni 20 000 jm vahetuses.
  HomagHomag CNC
  Akna ja ukse töötlemiskeskusel Homag BOF 12XXL valmistame puitmajadele avatäiteid. Pink võimaldab toota suure täpsusega erinevat tüüpi aia- ja elumaja uksi ning aknaid. Paindliku tootmise tagab masina juhtimisel kasutatav CAD/CAM tarkvara DDX.